Co warto wiedzieć o makijażu permanentnym?

Author: Jeden komentarz Share:

Makijaż permanentny naśladuje wygląd, jaki możemy uzyskać poprzez zastosowanie różnych kosmetyków – szminki, konturówki do ust, kredki do brwi czy eyelinera. Makijaż ten jest wykonywany w procesie zwanym mikropigmentacją.

Makijaż permanentny – jak to wygląda w praktyce?

Każda procedura trwa od 30 do 120 minut, gdzie specjalistki w tej dziedzinie używają znieczulenia miejscowego, aby nie wiązało się to z żadnym dyskomfortem. Podobnie jak w przypadku klasycznego tatuaż, początkowo kolor będzie ciemniejszy, a następnie zacznie blednąć. W obszarze tym możesz też zauważyć obrzęk utrzymujący się od 2 do 5 dni, ale warto.

Koniec z rozmazanym makijażem

Makijaż permanentny nie rozmazuje się ani nie ściera. Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że spojrzałeś w lustro, i z przerażeniem odkryłaś że jesteś cała rozmazana? A może przypadkowo pozbyłaś się połowy brwi, nie zdając sobie z tego sprawy? Z makijażem permanentnym nigdy nie będziesz musiał się martwić o te rzeczy!

Poza tym, taki makijaż ten może być dostosowany do Twoich preferencji. Makijaż permanentny jest dostępny w różnych kolorach, grubościach i stylach, dzięki czemu możesz dokładnie wybrać wygląd dopasowany do swoich potrzeb. Dzięki temu tez zbudujesz pewność siebie – dobrze wykonany makijaż permanentny może zmienić Twój cały światopogląd. Pamiętaj jednak, że jest to rozwiązanie dość trwałe. Jeśli chcesz zmienić makijaż co kilka dni, makijaż permanentny nie jest dla Ciebie. Więc musisz być absolutnie pewna, że to jest to co Ci się podoba.

Previous Article

Znaczenie kwasów Omega 3

Next Article

Piękno nie musi być skomplikowane

Pozostałe

Jeden komentarz

  1. Page Design Żuromin tworzenie stron i sklepów internetowych. Kreujemy strony i sklepy dla dużych i małych przedsiębiorstw. Kreowane przez nas sklepy internetowe są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Każdy utworzony przez nas sklep online czy też strona www jest przygotowana do pozycjonowania w wyszukiwarkach, co jest udogodnieniem w samym procesie pozycjonowania. Stworzyliśmy dla naszych klientów ponad 150 projektów stron www, sklepów internetowych, biuletynów informacji publicznej itp. w tym zlecenia państwowe. Nasz zespół liczy kilku uzdolnionych programistów gotowych na każde zlecenie. Tworzymy zdalnie dla klientów z całej Polski. Mamy swoje siedziby w Żurominie oraz na pomorzu. W naszym portfolio znajdują się ponadto usługi graficzne, pozycjonowanie stron www jak i zarządzanie kampaniami reklamowymi w social mediach.
    Page Design strona internetowa Żuromin, Page Design sklep internetowy Żuromin. Zapraszamy na naszą stronę www page-design.pl.
    Zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *