Dopasowanie stanika – to ma znaczenie!

Author: Brak komentarzy Share:

Ponad 80% kobiet nosi niewłaściwy rozmiar stanika. Dlaczego jest to problemem? Jak możesz stwierdzić, czy nosisz niewłaściwy rozmiar stanika? Tych odpowiedzi udzieli Ci profesjonalny brafitting.

Zdrowie i dopasowanie biustonosz

Noszenie źle dopasowanego biustonosza może sprawić, że będziesz chora! Ból głowy i szyi może być spowodowany właśnie nieodpowiednim biustonoszem!

Wiele kobiet używa biustonoszy o zbyt dużym bądź zbyt małym rozmiarze miseczki. W takich przypadkach piersi są podtrzymywane przez ramiączka, co powoduje dużo niepotrzebnego nacisku na ramiona (co z kolei może powodować ból karku i ból głowy). Dzięki idealnie dopasowanemu biustonoszowi piersi są podparte od spodu, a nie od strony ramiączek. W ten sposób nie będzie prawie żadnego nacisku na ramiona. Problemy z krążeniem i problemy ze skórą mogą być również związane ze źle dopasowanymi biustonoszami. Źle dobrane staniki mogą również powodować problemy z oddychaniem.

Zapraszamy na www.brarevolution.com, aby dokonać odpowiedniego wyboru!

Dopasowanie stanika a wygląd

Oprócz problemów zdrowotnych, które może spowodować źle dopasowany stanik, może to również zrujnować Twój wygląd. Źle dopasowane biustonosze sprawiają, że Twój biust wygląda na masywny i dziwny. Źle dopasowany biustonosz wpłynie również na Twoją postawę w nieodpowiedni sposób. Z drugiej strony dobrze dopasowany, wspierający stanik może sprawić, że będziesz wyglądać szczuplej, a także sprawi, że Twoje ubrania będą lepiej leżeć. Dlatego tak ważne jest, aby dołożyć starań, aby znaleźć odpowiedni rozmiar biustonosza.

Previous Article

Nowoczesne rozwiązania w badaniach przesiewowych

Next Article

Blogi o tematyce kobiecej

Pozostałe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *