Jak wygląda produkcja banerów reklamowych?

Author: Brak komentarzy Share:

Aby otrzymać spersonalizowany, zgodny z naszymi potrzebami baner reklamowy, należy zgłosić się go profesjonalnej firmy, która umożliwi nam zrealizowanie naszych marketingowych planów w tym zakresie. Pierwszym krokiem jest prośba o ofertę i określenie, czego tak naprawdę oczekujemy i czego będziemy potrzebować.

Od czego należy zacząć?

Kolejnym krokiem po znalezieniu odpowiedniego, komunikatywnego profesjonalisty jest zaprojektowanie naszego baneru od strony graficznej. Jeżeli nie mamy pojęcia, jak należy do tego podejść, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z usług grafika. W każdym razie, aby baner wyglądał dobrze i faktycznie przyciągał spojrzenia, należy zaprojektować go w taki sposób, aby rozdzielczość wynosiła minimum 150 dpi, kolorystyka była zgodna z CMYK, a plik został zapisany w PDF. Jeśli te elementy będą uwzględnione, to druk baneru będzie jedynie formalnością.

Jak jest czas oczekiwania na baner reklamowy?

Jeśli naszym zamiarem jest otrzymanie jednego baneru reklamowego, to zwykle będziemy na niego czekać maksymalnie dwa do czterech dni, uwzględniając przy tym wysyłkę kurierem. Jeśli natomiast zależy nam na większej ilości banerów, to trzeba będzie liczyć się z odpowiednio dłuższym czasem oczekiwania. Każda firma indywidualnie rozpatruje większe zlecenia, dlatego nie warto niczego zakładać z góry – dobry kontakt z realizatorem projektu jest nie do przecenienia, dlatego, jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości warto się do niego odezwać, aby wszystkie skutecznie rozwiać. Po złożeniu zamówienia, akceptacji projektu i kosztów ostatecznych pozostaje nam już tylko wnieść opłatę i oczekiwać na przyjście produktu.

Previous Article

Jak zorganizować dziecku imprezę urodzinową w stylu średniowiecznym?

Next Article

Kosmetyki do włosów – chemiczne kontra ekologiczne

Pozostałe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *