Jak zorganizować dziecku imprezę urodzinową w stylu średniowiecznym?

Author: Brak komentarzy Share:

Jeśli szukasz oryginalnego motywu na imprezę urodzinową dla dziecka – pomyśl o średniowieczu. Imprezy urodzinowe dla dzieci w tym klimacie oczywiście wiążą się z księżniczkami w pięknych sukienkach, rycerzami szukającymi smoków, zamkami i tajemniczymi czarodziejami rzucającymi zaklęcia. Jednak jako rodzic musisz wiedzieć, że samo zorganizowanie średniowiecznego przyjęcia to wyzwanie.

 

Imprezy urodzinowe dla dzieci rodem z średniowiecza – jak się za to zabrać?
Aby ta koncepcja miała sens – dzieci muszą się przebrać. Nie powinno być z tym problemu, bo chyba nie ma dziecka, które nie miałoby ochoty założyć kostiumu w tym klimacie. Średniowieczne przyjęcie to idealna okazja, aby założyć kostium księżniczki, rycerza, czarodzieja lub czarownicy. Te pomysły wydają Ci się sztampowe? Co powiesz na strój chłopa!? Wszystko, czego potrzebujesz, to chłopska bluzka, która sprawdzi się i dla dziewczynki i dla chłopca. Połącz ją ze spodniami Capri, długimi spodenkami lub spódnicą, a otrzymasz uroczy wiejski strój.

Innym sposobem na wprowadzenie dzieci w ducha średniowiecza jest poproszenie ich o zaprojektowanie własnych koron. Dziewczynki mogą zrobić korony kwiatowe, a chłopcy wyciąć miecze z papieru lub tektury. Przydadzą się w czasie zabawy! Upewnij się, że w zaproszeniu jest uwzględniony temat przyjęcia, jak również podrzucone pomysły na kostiumy. Poinformuj rodziców zaproszonych o wszystkim, co dzieci będą mogły robić w czasie zaplanowanych zabaw, na przykład biegać lub podskakiwać, aby strój im na to pozwalał.

 

Co uwzględnić w menu średniowiecznego kinder party?

Jeśli organizujesz uroczystość o tematyce średniowiecznej, pomyśl o pominięciu zwykłej pizzy i przygotowaniu uczty godnej króla! Oczywiście nie ma co szaleć – imprezy urodzinowe dla dzieci w tym klimacie nie wymagają pieczenia dzika, ale coś w rodzaju skrzydełek lub udek z kurczaka będzie mile widziane.

Przekąski to kolejna świetna opcja, w tym warzywa i inne smakołyki. Cóż – warzywa były podstawą średniowiecznego menu, ale zabawa polega na tym, że w tych czasach często ludzie jedli rękami. Pozwól na to dzieciom w czasie przyjęcia, a wrażenia będą niezapomniane!

Previous Article

W jaki sposób upewnić się, że klienci będą chcieli z nami współpracować?

Next Article

Jak wygląda produkcja banerów reklamowych?

Pozostałe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *