Kwasy omega dla dorosłych

Author: Brak komentarzy Share:

Aby zapewnić zarówno sobie jak również i swoim najbliższych odpowiednią ochronę oraz troskę o dobre zdrowie należy dostarczać do organizmu wszelkich niezbędnych składników potrzebnych do jego prawidłowego rozwoju oraz funkcjonowania. Większość z nich dostarczamy wraz z pożywienie natomiast ich niedobory można w szybki i prosty sposób uzupełniać za pomocą odpowiednich suplementów diety. Firma Skotan produkuje suplementy, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia i mogą być stosowane zarówno u dzieci jak również i u osób starszych.

W ich ofercie znajdują się przede wszystkim suplementy zawierające kwasy omega 3, 6 i 9. Są to składniki niezbędne dla naszego organizmu. Już w okresie płodowym ich odpowiednia ilość zapewnia prawidłowy rozwój mózgu oraz wzroku. Ponadto wpływają na właściwy rozwój układu nerwowego. Przyczyniają się także do właściwego stanu kości oraz zdrowych zębów poprzez wspomaganie wchłania wapnia oraz do prawidłowych przemian metabolicznych. Są one szczególnie zalecane dla kobiet w ciąży oraz dzieci.

W przypadku dorosłych kwasy omega 3, 6 i 9 odgrywają równie istotną rolę. Przede wszystkim wspomagają układ krążenia, co zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego. Nie tylko działają na niego regenerująco, ale również i poprawiają jego wydolność. Pomagają również w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu. Mają również korzystny wpływ na skórę. Zapobiegają nadmiernej utracie wody z naskórka, ujędrniają skórę opóźniając tym samym procesy starzenia się. Pobudzają również wzrost komórek skóry i włosów.

Previous Article

Kiedy zyskuje się wprawę w pisaniu prac?

Next Article

Koślawość stóp u dziecka – jak można ją zniwelować?

Pozostałe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *