Najlepsze kursy dla pracowników salonów kosmetycznych

Author: Jeden komentarz Share:

Szkolenia w zawodzie kosmetyczki to podstawa dobrego wykonywania zabiegów, a co za tym idzie podstawa dobrze prosperującego biznesu. Zapewnienie pracownikom szkoleń jest konieczne, by podążać za trendami i zyskiwać nowych klientów.

Kursy kosmetyczne

Pierwszy rodzaj kursów, jakie koniecznie powinni przechodzić nasi pracownicy to kursy branżowe takie jak kurs przedłużania rzęs, kurs zagęszczania rzęs, kursy paznokciowe, kursy mikrodermabazji, kursy z zakresu laserów oraz kursy typowo produktowe, organizowane przez producentów kosmetyków, na jakich pracujemy. Kursy kosmetyczne są ważne z wielu powodów, ale najważniejszym powinien być fakt ciągłych zmian w branży kosmetycznej. Np. jeśli chodzi o kurs przedłużania rzęs przydaje się on dlatego, że w zabiegach przedłużania rzęs wciąż mamy do czynienia z nowymi produktami i technologiami. Coraz więcej na rynku jest firm produkujących kosmetyki zarówno te estetyczne, jak i pielęgnacyjne. To samo tyczy się urządzeń i narzędzi, jakich używamy do wszelkich zabiegów związanych z włoskami rzęs.

Kursy marketingowe

To czy nasi pracownicy potrafią dobrze wykonać usługę, może nie mieć wiele wspólnego z tym czy potrafią dobrze się sprzedać. Chodzi o to, że po dobrze wykonanym zabiegu, klient powinien nie tylko zapisać się na ten zabieg po raz kolejny, ale także spróbować czegoś innego. Taka sprzedaż krzyżowa., jeśli pani przyszła na paznokcie dlaczego nie zapytać jej o pielęgnację twarzy, mnóstwo klientów może i zdecydowałoby się na inną usługę, ale nie mają czasu czy nie zostali odpowiednio zachęceni. To właśnie zadanie dla naszych pracowników; dobrze wykonać usługę i zaprosić na kolejną i jeszcze inną. Umiejętne zadanie pytania, opowiadanie o zabiegach oraz prezentowanie ich efektów to wartość dodana dobrego pracownika.

Previous Article

Kosmetyki ekologiczne – hit czy kit?

Next Article

Znaczenie kwasów Omega 3

Pozostałe

Jeden komentarz

  1. Strony i sklepy internetowe Żuromin Page Design. Kreujemy strony www dla małych i dużych przedsiębiorstw. Tworzone przez nas sklepy internetowe są responsywne, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Każda ze stworzonych przez nas stron jest dostosowana do standardów SEO, co jest udogodnieniem w samym procesie pozycjonowania. Wykonaliśmy ponad 150 projektów sklepów i stron www w tym zlecenia państwowe. Strona www Żuromin Page Design liczy kilku uzdolnionych programistów gotowych na każde zlecenie. Tworzymy zdalnie dla klientów z całej Polski. Posiadamy swoje biura w Żurominie oraz na pomorzu. W naszej ofercie znajdują się ponadto usługi graficzne, pozycjonowanie stron www jak i zarządzanie kampaniami reklamowymi w social mediach.
    Page Design strona www. Zapraszamy na naszą stronę www page-design.pl.
    Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *