Naszyjnik typu choker w nowej odsłonie

Author: Brak komentarzy Share:

Od kilku lat bardzo popularne są krótkie naszyjniki oplatające szyję czyli tzw. chokery. Jednak odchodzi się od tych bardzo masywnych zasłaniających większą część szyi, na rzecz bardziej subtelnych z niewielkimi zawieszkami charms.

Łańcuszkowe naszyjniki chokery z zawieszkami

Biżuteria taka jak subtelne chokery łańcuszkowe powinna znaleźć się w garderobie każdej kobiety. Takie naszyjniki są bardzo lekkie, podkreślają delikatne rysy twarzy bądź nadają i subtelności. Tutaj również nie ma ograniczeń, jak w przypadku chokerów szerszych, gdyż mogą je nosić wszystkie kobiety, bez obawy, że skrócą one optycznie szyję. Są bardzo delikatne i nadają się zarówno do codziennej stylizacji, jak i na szczególne okazje np. na randkę.

Wybierz własne zawieszki do naszyjnika

Zamawiając spersonalizowaną biżuterię można dopasować ją do swoich preferencji. Często zawieszki charms stosowane nie tylko w bransoletkach, ale również przy naszyjnikach. Można wybrać różnorodne kształty. Często wybierane są inicjały imion najbliższych osób, bądź rodzaje zawieszek korespondujące z zainteresowaniami. Popularne są również naszyjniki typu choker na tasiemce. Do nich można również dobrać różnego rodzaju zawieszki. Biżuteria na zamówienie w postaci naszyjników z zawieszkami może podkreślić charakter nie tylko stylizacji, ale również noszącej ją osoby.

Previous Article

Ważne aspekty zakupu gogli narciarskich

 

Pozostałe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *