Naszyjnik typu choker w nowej odsłonie

Author: Brak komentarzy Share:

Od kilku lat bardzo popularne są krótkie naszyjniki oplatające szyję czyli tzw. chokery. Jednak odchodzi się od tych bardzo masywnych zasłaniających większą część szyi, na rzecz bardziej subtelnych z niewielkimi zawieszkami charms.

Łańcuszkowe naszyjniki chokery z zawieszkami

Biżuteria taka jak subtelne chokery łańcuszkowe powinna znaleźć się w garderobie każdej kobiety. Takie naszyjniki są bardzo lekkie, podkreślają delikatne rysy twarzy bądź nadają i subtelności. Tutaj również nie ma ograniczeń, jak w przypadku chokerów szerszych, gdyż mogą je nosić wszystkie kobiety, bez obawy, że skrócą one optycznie szyję. Są bardzo delikatne i nadają się zarówno do codziennej stylizacji, jak i na szczególne okazje np. na randkę.

Wybierz własne zawieszki do naszyjnika

Zamawiając spersonalizowaną biżuterię można dopasować ją do swoich preferencji. Często zawieszki charms stosowane nie tylko w bransoletkach, ale również przy naszyjnikach. Można wybrać różnorodne kształty. Często wybierane są inicjały imion najbliższych osób, bądź rodzaje zawieszek korespondujące z zainteresowaniami. Popularne są również naszyjniki typu choker na tasiemce. Do nich można również dobrać różnego rodzaju zawieszki. Biżuteria na zamówienie w postaci naszyjników z zawieszkami może podkreślić charakter nie tylko stylizacji, ale również noszącej ją osoby.

Previous Article

Ważne aspekty zakupu gogli narciarskich

 

Pozostałe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *