Ostatnia recenzja:
4 miesiące temu
Ostatni makijaż:
9 dni temu
Zaloguj się, żeby dowiedzieć sie więcej o użytkowniku.

Redemption Palette Acid Bright, Makeup Revolution

Treść recenzji

Otóż Kochani, za cenę około 20 zł ( to naprawdę niewiele )otrzymujemy paletkę 12 cieni do powiek. Są to cienie matowe oraz perłowe. Opakowanie zrobione jest z plastiku, jest to dość twardy plastik więc w razie upadku cienie będą mocniej zabezpieczone. Paletka nie posiada lusterka, ale mi to akurat nie przeszkadza. Do zestawu dołączona została wygodna pacynka do nakładania cieni. W paletce znajdują się w większości maty ( 8 cieni ), a wśród nich są 4 neony oraz perły, których jest znacznie mniej bo tylko 4 cienie.

Kolorystyka palety mnie urzekła. Biel i żółć niestety najsłabsze, reszta matów jest okej, natomiast perły - bajka. Wszystkie cienie mają miałką, mięciutką konsystencję. Zaś pacynka załączona do paletki pomaga zarówno w osiągnięciu większej pigmentacji jak i świetnie sprawdza się przy perłach, które mają lekko kremową konsystencję. Aby cienie lepiej się trzymały na powiece, zalecam używanie bazy ( wtedy ich trwałość jest o wiele lepsza). Co prawda, maty gorzej się nakłada niż cienie perłowe, dlatego aby wzmocnić ich efekt lepiej sięgnąć po pacynkę zamiast pędzla.

Minusem jest brak numeracji, nazw cieni do powiek. Jeśli chodzi o pigmentację, najjaśniejsze maty nie powalają i mogą się delikatnie usypywać podczas nakładania ale reszta jest ok i cienie perłowe mają zdecydowanie mocniejszy pigment i łatwiej się je nakłada na powiekę. Mają miłą w dotyku konsystencję. Pojemności dwunastu cieni do powiek to 14 gram i za cenę (około 20 zł) myślę, że warto się na nie skusić. Ta paletka jest raczej odpowiednia dla osób, które lubią zaszaleć z makijażem, nie boją się szalonych kolorowych wyzwań.

Przeczytaj także na

http://www.elalismakeup.pl/2017/07/redemption-palette-acid-brights-review.html

Użyto w

Opinie (0)

Ta recenzja nie ma jeszcze żadnych opinii. Zaloguj się, aby móc dodać opinię.