Ostatni makijaż:
2 miesiące temu
Zaloguj się, żeby dowiedzieć sie więcej o użytkowniku.

Max Factor 2000 CALORIE Dramatic Volume Mascara, Max Factor

  • Producent: Max Factor
  • Kategoria: Tusze
  • Kolekcja: Stała
  • Sugerowana cena: 20,00 zł
  • Pojemność: 9ml
  • Paleta kolorów:

Treść recenzji

Maskara wizualnie prezentuje się bardzo elegancko - co w przypadku firmy Max Factor nie jest żadną nowością. Czarne, plastikowe opakowanie ozdobione złotymi napisami sprawia wrażenie dość ekskluzywnego kosmetyku.

Opakowanie zawiera 9 ml produktu o konsystencji właściwej dla kosmetyków do rzęs. Zapach maskary jest typowo kosmetyczny ale mam wrażenie, że trochę czuć alkoholem ( albo czymś podobnie pachnącym ).

Szczoteczka jest tu standardowa, bez żadnych udziwień jak w przypadku nowoczesnych tuszy bywa. Na włosiu niestety lubi osadzać się więcej produktu niż potrzeba więc należy uważać przy aplikacji.

Bardzo ładnie podkręcał i wydłużał rzęsy i prezentował się na nich nieziemsko. Jednak minął miesiąc i z żalem muszę stwierdzić, że konsystencja lekko zgęstniała a tusz po nałożeniu skleja brzydko rzęsy. Beż dodatkowego przeczesania czystą szczoteczką się nie obędzie.

Ciężko jest mi teraz wydać jakąś wiążącą opinię, bo tak naprawdę tusz bardzo dobrze się spisywał i nie mam pojęcia co mu się stało. Może dopływ powietrza wpłynął na to, że zgęstniał i zaczął sklejać , a może ja mam akurat pecha :)

Przeczytaj także na

http://nicenailsbykarola.blogspot.com/2016/04/max-factor-2000-calorie-dramati...

Użyto w

Opinie (0)

Ta recenzja nie ma jeszcze żadnych opinii. Zaloguj się, aby móc dodać opinię.