Wysokiej jakości cążki do paznokci – warto w nie zainwestować?

Author: Brak komentarzy Share:

Czy wiesz, że jeśli stosujesz niskiej jakości cążki Twoje paznokcie mogą stać się matowe i postrzępione po zaledwie trzech lub czterech użyciach? Ale z drugiej strony wysokiej jakości cążki do paznokci nigdy nie wymagają częstej wymiany i mogą być przyjemne w użyciu. Oto jak wybrać odpowiednie!

Cążki do paznokci – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Najlepiej kupić wysokiej jakości cążki do paznokci ze stali nierdzewnej. Są droższe niż inne, ale mogą służyć Ci nawet przez całe życie.

Jeśli to możliwe, przetestuj różne zanim się zdecydujesz, jakie wybrać. To dobry znak, jeśli kciuk nigdy nie odczuwa ryzyka ześlizgnięcia się z powierzchni cążków podczas użytkowania. Zły znak natomiast jest wtedy, jeśli miejsce, w którym kciuk naciska w celu obcięcia paznokci, ma szerokość zaledwie jednej czwartej centymetra lub jeszcze mniej. Unikaj takich modeli!

Dlaczego warto zainwestować w markowe cążki do paznokci?

Markowe cążki do paznokci wyróżniają się wysoką jakością wykonania i wspaniałą ergonomią. Ich ergonomiczny kształt sprawia, że są one szczególnie odpowiednie dla osób cierpiących na reumatoidalne zapalenie stawów lub inne problemy z dłońmi.

Sprzedawane są głównie przez profesjonalne sklepy z kosmetykami, ale niektórzy sprzedawcy również udostępniają je w Internecie. Warto się za nimi rozejrzeć, by mieć w swoim domu takie, które naprawdę dobrze przycinają paznokcie. Nie są one tak dobrze wykonane, jak te dostępne w profesjonalnych gabinetach, ale są o wiele lepsze od tych, które zwykle znajdują się w drogeriach.

Previous Article

Jak dbać o skórę wokół oczu, aby uniknąć zmarszczek?

 

Pozostałe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *